Technika zdjęciowa

Technika zdjęciowa

Wypożyczalnia sprzętu zdjęciowego WFDiF to jeden z najdłużej działających obiektów tego typu w Polsce. Oferujemy sprzęt dla każdego rodzaju projektów.

Nasza dobrze wyposażona wypożyczalnia znajduje się przy najlepszym filmowo adresie – na Chełmskiej 21. Wraz z poważnymi inwestycjami sprzętowymi od 2019 roku nastąpiło „nowe otwarcie” i zapraszamy do współpracy. 

U nas znajdziecie, profesjonalny sprzęt zdjęciowy zarówno do projektów fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych, reklamowych oraz szkolnych. Posiadamy 6 kompletnych cyfrowych zestawów zdjęciowych, a także kamery i osprzęt wykorzystujących taśmę światłoczułą. Wśród nowo zakupionego sprzętu są m.in. kamery ARRI Alexa LF oraz Mini LF, a także najszerszy w Polsce wybór obiektywów Signature Prime. W ofercie dostępne są sety obiektywów Signature Prime Arri (pełen zakres 15-280 mm) Zeiss, Cooke i zoomy Angeniux. Posiadamy również kultowe Canony K35 po rehousie oraz „retro” szkła filmowe Distagon, Planar i Opton. W przypadku projektów, w których liczy się charakter, oferujemy obiektywy o charakterystyce i obrazowaniu nawiązującego do lat 60 i 70. Sprawia to, że materiał zdjęciowy uzyskuje unikatowy vintagowy look. Nasza optyka, oprócz produkcji WFDiF, wykorzystywana była m.in. w filmach: Bogowie, Rewers i wielu innych współczesnych produkcjach.

Szczegóły w zakładce RENTAL

Sprzęt z rentalu WFDiF, można spotkać w produkcjach i koprodukcjach WFDiF, ale także na planach reklam. Oferujemy zarówno kompletne sety zdjęciowa, jak i umożliwiamy wynajem pojedynczych elementów. Sprzęt filmowy znajduje się pod stałą opieką doświadczonej ekipy. Na planie opiekuje się nimi młody, energiczny zespół asystentów.

Zapraszamy do współpracy przy projektach o każdym potencjale. Dla studentów szkół filmowych realizujących projekty szkolne i własne dostępne są atrakcyjne zniżki oraz promocyjne oferty. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz warunki wynajmu. W przypadku wynajmu na dłuższe okresy bądź większej liczby elementów oferujemy specjalne promocje i upusty.

 

Informacje o cenach dostępne w zakładce CENNIK

Jeśli chcesz złożyć zamówienie, szczegóły znajdziesz w zakładce DOKUMENTY / REGULAMIN WYNAJMU

Zainteresowanych wynajmem sprzętu filmowego zapraszamy do kontaktu.