KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na pojawienie się fałszywego konta podszywającego się pod Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF).

Za pośrednictwem tego konta rozsyłane są fałszywe ankiety, różne informacje, w imieniu WFDiF, prosząc o dokonanie wpłat na rachunek bankowy. Pragniemy stanowczo podkreślić, że WFDiF nie posiada oficjalnego konta na Telegramie oraz nie prowadzi tego typu działań.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieodpowiadanie na żadne podejrzane wiadomości, oraz nieudostępnianie żadnych informacji zarówno osobowych jak i finansowych.

Oficjalne komunikaty WFDiF są wysyłane wyłącznie z naszych autoryzowanych kanałów w mediach społecznościowych: (facebook.com/wfdif.chelmska21; facebook.com/PlanFilmowy; facebook.com/35mm.online; instagram.com/wfdif.chelmska21; instagram.com/planfilmowy; instagram.com/35mm.online) oraz stronach www: (wfdif.pl; 35mm.online; wfdif.online).

Jeżeli natknęli się Państwo na tego typu przypadki, jak na przykład fałszywe konto, imitujące stronę WFDiF (m.in. platforma Telegram) lub podejrzaną działalność, prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego incydentu na Policję, ponieważ tylko organy ścigania posiadają możliwość namierzania sprawców i pociągnięcia ich do odpowiedzialności.

Prosimy w celach informacyjnych zgłoszenie incydentów i fałszywych kont na adres e-mail: Show email

Ze strony WFDiF sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.

Dziękujemy za Państwa czujność i współpracę w tym zakresie.

 

Z poważaniem
WFDiF