PLATFORMA 35MM.ONLINE

PLATFORMA 35MM.ONLINE - to nowoczesna, dostępna dla każdego, niepowtarzalna platforma streamingowa z polskim kinem! 

  • Blisko 4 tysiące materiałów filmowych w nowych zdigitalizowanych i zrekonstruowanych wersjach, w tym: polskie klasyki fabularne, ponadczasowe filmy popkulturowe, unikalne filmy dokumentalne i animowane, wielopokoleniowe serie dla dzieci, archiwalne wydania Polskiej Kroniki Filmowej.
  • TEATROTEKA – współczesna dramaturgia teatralna i cyfrowa technologia. Autorski projekt WFDiF, w wyjątkowy sposób łączący świat filmu ze światem teatru. 
  • OŻYWIONE OBRAZY: cykl edukacyjny „Jan Matejko - Historia w Ożywionych Obrazach” oraz autorski projekt WFDiF „Polska Niepodległa – Historia w Ożywionych Obrazach”.
  • Audiodeskrypcje, transkrypcje, napisy w wersji polskiej i angielskiej, kompleksowe opisy.
  • Dostępna w wersji aplikacji webowej, aplikacji mobilnej na smartfony i tablety (iOS, Android) oraz aplikacji na smart TV (Android, Tizen, webOS).
  • Wersja angielska serwisu dla zagranicznych użytkowników.

TEATROTEKA NA 35MM.ONLINE

W 10. rocznicę startu cyklu TEATROTEKA udostępniliśmy na 35mm.online efekty projektu WFDiF, który wprowadził spektakle teatralne w nową erę za sprawą współczesnej dramaturgii i cyfrowej technologii. Twórczość dramaturgów i dramaturżek, którzy nadają ton współczesnej scenie, takich jak Małgorzata Sikorska-Miszczuk, Jolanta Janiczek, Radosław Paczocha, Wojciech Faruga, laureatów konkursów i laboratoriów dramatu, a nawet autorów znanych przede wszystkim z reżyserii filmów, jak Piotr Domalewski czy aktorstwa, jak Julia Kijowska, Gabriela Muskała - dzięki Teatrotece ma szanse trafić do szerszej publiczności.

 

OŻYWIONE OBRAZY NA 35MM.ONLINE

Cykl edukacyjny „JAN MATEJKO - HISTORIA W OŻYWIONYCH OBRAZACH" to wyjątkowy i autorski projekt WFDiF, który jest próbą przedstawienia kluczowych momentów historii Polski w formie filmowo „ożywionych" obrazów Jana Matejki. POLSKA NIEPODLEGŁA to odsłona oryginalnego i autorskiego cyklu HISTORIA W OŻYWIONYCH OBRAZACH, na którą składa się dziesięć ekranizacji wybranych dzieł malarskich i grafik, przedstawiających wydarzenia oraz postacie związane z dążeniami do odzyskania przez Polskę niepodległości.

FONOTEKA 35MM.ONLINE W NOWEJ ODSŁONIE 

Muzyka filmowa, rozrywkowa, poważna, ludowa, ale też szum deszczu, odgłos stemplowania znaczków na poczcie czy żywiołowa reakcja kibiców po strzeleniu bramki przez wspieraną przez nich drużynę. 

Na platformie streamingowej 35mm.online dostępna jest cyfrowa fonoteka, łącząca wyjątkowe nagrania muzyczne wybitnych polskich muzyków z lat 1950-80 i rozbudowaną bibliotekę efektów dźwiękowych z archiwum WFDiF. To prawdziwa gratka nie tylko dla melomanów, ale także dla amatorów filmowej kuchni. 

Fonoteka 35mm.online została wzbogacona o nowe funkcjonalności. Użytkownicy mogą tworzyć własne playlisty z wybranymi utworami, słuchać swoich ulubionych kompilacji, a także polecać innym. 

WYSZUKIWARKA AI NA 35MM.ONLINE

Zapraszamy do eksplorowania naszych filmowych zasobów z wykorzystaniem nowej zaawansowanej wyszukiwarki opartej na algorytmach sztucznej inteligencji (AI).

Po zalogowaniu na 35mm.online, możecie korzystać z innowacyjnych funkcjonalności, które na podstawie analizy obrazu i dźwięku materiałów filmowych umożliwiają:

identyfikację osób, rozpoznawanie twarzy, postaci animowanych, rozpoznawanie przedmiotów w danej scenie, oznaczenie miejsca akcji, rozpoznanie charakterystycznej architektury, rozpoznawanie emocji, wykrywanie dźwięków i muzyki, przeszukiwanie cytatów.

Algorytmy AI przeszukują nie tylko bibliotekę wideo, ale również wielotysięczną bazę utworów muzycznych i efektów dźwiękowych z fonoteki 35mm.online.